ZAUFAJ NAM, WYSZKOLILIŚMY

239INSTRUKTORÓW
PILATES
253TRENERÓW
PERSONALNYCH
230INSTRUKTORÓW
FITNESS
105DORADCÓW
ŻYWIENIOWYCH
W SPORCIE
833UCZESTNIKÓW
SZKOLEŃ MEDICAL
FITNESS

Dlaczego REHA-FIT

Każda szkoła, do której uczęszczamy w pewnym momencie kończy się. Jedyna szkoła, która się nie kończy to szkoła życia gdzie pedagogami są fakty i zdarzenia a uczniem każdy z nas.


Każda umiejętność i pochodząca od niej zręczność to owoce samodzielnej obserwacji, naśladownictwa i konstruktywnego wysiłku, i wreszcie wytrwałości i cierpliwości.
Nikt nie jest w stanie wykonać tej pracy ani dojść do potrzebnej wiedzy i umiejętności za nas. Uczenie stanowi niepodzielną domenę świadomości i pełnej dyscypliny ucznia.

 

Stąd wynika nasza misja.


Jest nią dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem w taki sposób aby otworzyć uczestników naszych kursów i szkoleń na zdolność do samodzielnej, świadomej analizy i syntezy pozwalającej profesjonalnie i efektywnie rozwijać się zawodowo jako instruktor czy trener personalny.

Dążymy do tego aby absolwenci naszych kursów potrafili prowadzić profesjonalnie treningi i ćwiczenia grupowe z osobami zdrowymi, w pełni sprawnymi ale również z osobami dysfunkcyjnymi i osobami starszymi.

Chcemy by potrafili samodzielnie modyfikować ćwiczenia tak by były one odpowiednie do różnego rodzaju dysfunkcji. Podstawą takiej umiejętności jest znajomość anatomii i biomechaniki. Tego uczymy. Zachęcamy przyszłych instruktorów i tych, którzy mają już własne doświadczenia w samodzielnej pracy instruktora do udziału w naszych szkoleniach by przekonali się sami, że warto.

Stawiamy na jakość ponieważ wierzymy, że tylko doskonale przygotowani merytorycznie i praktycznie trenerzy i instruktorzy, przyciągną klientów, utrzymają w nich zapał do ćwiczenia, pomogą im osiągnąć cele i sami odniosą sukces.

Nie ma gotowych recept; każdy człowiek to indywidualność – kształtujemy samodzielność w ramach pewnych reguł i to sprawia, że nasi absolwenci są wyjątkowi.

REHA-FIT prowadzi szkolenia i kursy dla fizjoterapeutów, instruktorów rekreacji ruchowej, instruktorów sportu oraz absolwentów AWF.

Kursy prowadzone są w Krakowie, Gliwicach i na bezpośrednie zamówienie w innych miastach Polski.

Kadrę REHA-FIT stanowią wykładowcy akademiccy, szkoleniowcy i prezenterzy fitness, wykładowcy kursów dla instruktorów rekreacji i fizjoterapeutów, specjaliści pracujący w ośrodkach odnowy biologicznej i klubach sportowych.

 

Prowadzimy następujące kursy i szkolenia:

KURSY

SZKOLENIA